Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Elektrikář - středisko Dobroměřice

místo působnosti Dobroměřice

Společnost Primagra, a.s. hledá do výrobny krmných směsí v Dobroměřicích u Loun vhodného kolegu na výše uvedenou pozicie.

Pracovní náplň

  • kontrola, seřizování a technická údržba veškerého elektrického a elektronického zařízení
  • opravy elektrických instalací

Požadujeme

  • vyučení v oboru elektro
  • osvědčení dle vyhl. č. 50/78 Sb.
  • manuální zručnost, samostatnost

Nabízíme

  • zázemí prosperující a stabilní firmy
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek
  • příspěvek na penzijní spoření
  • periodické školení odborných způsobilostí
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
odpovědná osoba Lucie Jindřichová
číslo nabídky 3492