Společnost Wotan Forest, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Dělník v dřevařské výrobě, obsluha paletovací linky

Místo Divize palet a obalů JILOS, Horka u Staré Paky 31, 512 34

Společnost Wotan Forest, a.s., dlouhodobě působící v oblasti lesnické, dřevařské a školkařské, člen koncernu Agrofert, a.s., který je největší skupinou v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii,hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici

Pracovní náplň

  • Vkládání prken a hranolů do paletovací linky
  • Obsluha linky na výrobu palet, zakládání řeziva a hřebíků

Požadujeme

  • Hledáme manuálně zručné zaměstnance do pilařského provozu
  • Vhodné pro dřevařské učňovské obory, nebo obory mechanizátor, opravář, truhlář apod.
  • Vhodné pro absolventy, i pro ženy dělnice
  • Ochota pracovat v dvousměnném nebo třísměnném provozu (po
  • pá)

Nabízíme

  • Dvousměnný nebo třísměnný provoz (po
  • pá) dle pracoviště
  • Práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Měsíční mzdu od 21.000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a další benefity
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost Wotan Forest, a.s., Rudolfovská 202/88, České Budějovice (Ič 26060701)
Odpovědná osoba Aneta Oujezká
Číslo nabídky 3422