Společnost Wotan Forest, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Mistr dřevařské výroby

Místo Závod plošných materiálů v Solnici (Kvasinská 297, 517 01 Solnice)

Společnost Wotan Forest, a.s., dlouhodobě působící v oblasti lesnické, dřevařské a školkařské, člen koncernu Agrofert, a.s., který je největší skupinou v českém a slovenském zemědělství, potravinářství a chemii, hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici

Pracovní náplň

  • Řízení výrobních procesů a zaměstnanců
  • Vedení výrobních procesů, výrobní dokumentace
  • Kontrola kvality práce
  • Administrativa

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického směru)
  • Praxe v dřevařském oboru vítána (výroba překližky)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Praxe s vedením týmu (cca 10–20 lidí)
  • Samostatné myšlení a rozhodování
  • Schopnost organizace práce, zodpovědný přístup
  • Řidičský průkaz skup. B (VZV výhodou)

Nabízíme

  • Práce na HPP ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • a další benefity
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Wotan Forest, a.s., Rudolfovská 202/88, České Budějovice (Ič 26060701)
Odpovědná osoba Aneta Oujezká
Číslo nabídky 3414