Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Zootechnik - ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. Nezvěstice

Místo Žákava

Naše dceřiná společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. hledá nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • dohled nad dodržováním technologických postupů ve VKK – ustájeno cca 500 ks dojnic
  • řízení a koordinace provozních činností
  • zajišťování plemenářských a veterinářských služeb
  • dohled nad zdravotním stavem zvířat a welfare
  • vedení provozní dokumentace

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v oboru zemědělství (živočišná výroba)
  • praxe vítána
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr
  • dovolenou 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • poskytnutí stravenek
  • služební mobilní telefon
  • účast na vzdělávacích akcích
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti Primagra, a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., Nezvěstice 9, Nezvěstice (Ič 25196049)
Odpovědná osoba Lucie Jindřichová
Číslo nabídky 3352