Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Řidič kamionové dopravy_Olomouc

Místo Olomouc

AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin hledá pro dopravu zboží vhodné kandidáty na pozici: Řidič kamionové dopravy

Pracovní náplň

  • doprava zboží ke koncovým zákazníkům v České republice

Požadujeme

  • Řidičské oprávnění skupiny E aktivní
  • Časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost
  • Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)

Nabízíme

  • Hrubá mzda 45 tis Kč
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Kvalitní vozový park spojený s dobrým servisním zázemím
  • Zaškolení a zaučení od zkušených řidičů
  • Každý den návrat na depo
  • Kompenzace za profesní průkaz a kartu do digitálního tachografu
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
  • Pololetní a roční odměny
  • Odměny při pracovních výročích a odchodu do starobního důchodu
  • Zaměstnanecký balíček (složen z masných a uzenářských výrobků) dvakrát měsíčně
  • Benefitní program pro zaměstnance „Benefit plus“ (sleva na dioptrické brýle, vitamíny pro podporu imunity, cestování, zážitky, saunu atd.)
  • Výhodné ceny za péči v lékařských zařízeních Future Life
  • Zákaznická karta do řetězce velkoobchodu Makro Cash & Carry
  • Výhodné volání od operátora O2 i pro rodinné příslušníky
  • Slevy na předplatné: MF Dnes, Lidové noviny, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Ona dnes, Žena a život, TV revue, TV max a další
  • Palivová karta na tankování v síti čerpacích stanic MOL se slevou 1 Kč / litr paliva
  • Sleva na nákup nového osobního vozu Škoda a KIA nebo možnost operativního leasingu
  • V případě zájmu kontaktujte: Tomáš Marousek + 420 606 772 130
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Základní vzdělání
Společnost AGF Food Logistics, a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 24151114)
Odpovědná osoba Jiří Havelka
Číslo nabídky 3351