Společnost CENTROPROJEKT GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

PROCESNÍ INŽENÝR

Místo Zlín / Brno

Pracovní náplň

  • projekční činnost pro oblast v chemickém, potravinářském průmyslu,
  • zpracování dílčích částí projektu a technických výpočtů,
  • příprava PFD, PID, bilance technologických procesů, specifikace zařízení,
  • klíčový člen týmu pro komplexní technologické projekty.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru chemické / procesní inženýrství,
  • zkušenosti v oboru procesní technologie (chemie, potravinářství),
  • uživatelská znalost práce v AutoCADu a MS Office,
  • znalost ChemCAD, HYSYS výhodou,
  • znalost AJ výhodou,
  • řízení služebního automobilu výhodou a ochota v případě potřeby cestovat po ČR,
  • zodpovědnost za svěřené úkoly, týmová práce, samostatnost.

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
  • účast na zajímavých projektech různorodého rozsahu,
  • podpora profesního rozvoje a vzdělávání,
  • pružná pracovní doba,
  • firemní benefity ve volitelném systému, koncernové výhody skupiny Agrofert pro zaměstnance.
Požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
Společnost CENTROPROJEKT GROUP a.s., Štefánikova 167, Zlín (Ič 01643541)
Odpovědná osoba Dana Hudecová
Číslo nabídky 3246