Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost ZEMOS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Pracovník živočišné výroby/ošetřovatel skotu

místo působnosti Velké Němčice a Uherčice

Máte kladný vztah ke zvířatům? Máte dobrou pracovní morálku a zvládáte manuálně pracovat? Nevadí Vám práce o víkendech a svátcích? Pak právě pro Vás je tu zajímavá příležitost! Kontaktujte nás a domluvíme se na prohlídce Vašeho budoucího pracoviště.

Pracovní náplň

  • péče o hospodářská zvířata
  • zajišťování úklidu, dezinfekce, čištění a podestýlání stání a výběhů zvířat
  • udržování výběhů a prostorů pro chov hospodářských zvířat
  • příprava krmiva a krmení hospodářských zvířat

Požadujeme

  • fyzickou zdatnost pro manuální práci
  • kladný vztah ke zvířatům
  • ŘP. sk. B, T
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat o víkendech a svátcích
  • samostatnost a spolehlivost
  • nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání _ uchazeče zaučíme

Nabízíme

  • zázemí úspěšné české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • širokou oblast benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, příspěvek na lázeňský pobyt a příspěvky nad rámec ZP)
  • nástup možný ihned
  • informace na tel.: +420 607 006 526 u pana Ladislava Ševčíka
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Bez vzdělání
společnost ZEMOS a.s., Jízdárenská 493, Velké Němčice (Ič 63470381)
odpovědná osoba Zuzana Rudelová
číslo nabídky 3212