Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost Primagra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Obsluha speciálních strojů - řidič postřikovače

místo působnosti Rybníky, Milín

Společnost Primagra, a.s., dlouhodobý partner podniků zemědělské prvovýroby, člen koncernu Agrofert, a.s., hledá nového kolegu/kolegyni. Jsme firma zabývající se výrobní a obchodní činností v oblasti zemědělství. Hledáme na HPP ŘIDIČE POSTŘIKOVAČE do našeho střediska v Rybníkách.

Pracovní náplň

  • Provádění zemědělských prací (postřik, hnojení) formou služeb;
  • Opravy a údržba vozidel a strojů;

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. T;
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita (sezóna: od březena do listopadu s pauzou přes žně);
  • Vzdělání vyučen;
  • Výhodou řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, zkušenosti s ochranou rostlin a aplikací pesticidů;

Nabízíme

  • Zázemí prosperující a stabilní firmy;
  • Nástup po dohodě;
  • Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní spoření;
  • Pravidelné školení odborné způsobilosti;
  • Zaškolení na pracovišti;
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost Primagra, a.s., Nádražní 310, Milín (Ič 45148155)
odpovědná osoba Lucie Jindřichová
číslo nabídky 3013