Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Pracovník skladu (noční směny)

místo působnosti 588 61 Kostelec

AGF Food Logistics, a. s. – obchodní společnost zabývající se dopravou potravin, hledá pro své depo v Kostelci vhodného kandidáta na pozici: Pracovník skladu ( noční směny )

Pracovní náplň

  • Fyzický příjem a výdej zboží, práce v chlazeném prostředí
  • Vykládka palet z kamionu
  • Rozdělení zboží na jednotlivé rozvozové linky
  • Nakládka přepravek a palet na distribuční vozidla
  • Manipulace s obaly a paletami na skladu
  • Evidence stavu skladu
  • Odpovědnost za příjem zboží a obalů
  • Spolupráce s pracovníky depa
  • Pracovní doba: 21:00 – 05:30
  • Nástup možný ihned

Požadujeme

  • Samostatnost, zodpovědnost a důslednost
  • Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
  • Řidičský průkaz sk. B (ŘP sk. C + platný profesní průkaz výhodou)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní obchodní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Výhodné platové podmínky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč Zaměstnanecké výhody:
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zaměstnanecké balíčky
  • Další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
  • Odměny při pracovních výročích a odchodu do důchodu
  • Půlroční prémie
  • V případě zájmu kontaktujte přímo regionálního manažera dopravy:
  • Tomáš Marousek
  • telefon: +420 601 190 190
  • V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
společnost AGF Food Logistics, a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 24151114)
odpovědná osoba Kateřina Špačková
číslo nabídky 2996