Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost ZZN Pelhřimov a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici

VEDOUCÍ DÍLNY

místo působnosti Trhové Sviny

Společnost zemědělské prvovýroby AGS AGRO České Budějovice a.s., dceřiná společnost obchodní firmy ZZN Pelhřimov a.s. nabízí pracovní příležitost.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za svěřené zařízení dílny
  • plánování a provádění oprav zemědělských strojů
  • zajišťování provozu dílny
  • správa střediska
  • koordinace strojů na středisku

Požadujeme

  • vzdělání technického nebo zemědělského směru
  • technické myšlení a manuální zručnost v oblasti opravárenství
  • schopnost samostatné práce, praxe v provádění opravárenských prací
  • výborné organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění min. sk. B

Nabízíme

  • kvalitní zázemí moderní zemědělské společnosti
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučeni)
společnost ZZN Pelhřimov a. s., Nádražní 805, Pelhřimov (Ič 46678140)
odpovědná osoba Blanka Strnadová
číslo nabídky 2986