Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Manažer kvality pro analytické a toxikologické testování - VUOS

Místo Pardubice

Výzkumný ústav organických syntéz, a. s., výrobní a výzkumná společnost pro oblast aplikované organické chemie a toxikologie v České republice, významný český výrobce kvalifikované chemie a meziproduktů pro farmaceutický průmysl, dceřiná společností Synthesia, a.s. a zároveň člen koncernu AGROFERT, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Produktový/á manažer/ka.

Pracovní náplň

  • Provádění interních auditů podle pokynů SLP Spolupráce s kontrolními orgány (SÚKL, ČIA, MŽP…) Vedení zákaznických auditů Revize dokumentů Provádění školení pracovníků Odpovědnost za dodržování pravidel SLP Kontrola výstupních dokumentů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, praxe v laboratořích s chemickým, farmakologickým, toxikologickým nebo biologickým zaměřením výhodou Znalost příslušné legislativy Správné laboratorní praxe (SLP) výhodou Aktivní znalost AJ podmínkou Aktivní přístup, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti Uživatelská práce na PC, MS Office

Nabízíme

  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu samostatná tvůrčí práci pružná pracovní doba zaměstnanecké benefity vzdělávání mobilní telefon odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
Úvazek práce na plný úvazek
Požadované vzdělání Vysokoškolské vzdělání
Společnost Synthesia, a.s., Semtín 103, Pardubice (Ič 60108916)
Odpovědná osoba Markéta Kohútová
Číslo nabídky 2800