Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Místo Planá nad Lužnicí

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HRDÉ ČESKÉ ZNAČKY S VÍCE JAK 100LETOU TRADICÍ! Společnost Kostelecké uzeniny a.s. hledá pro svou provozovnu v Plané nad Lužnicí vhodného kandidáta/tku na pracovní pozici ÚDRŽBÁŘE STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní náplň

  • údržba, opravy a seřizování balících strojů, motorových vozíků, akumulátorových vozíků a vah

Požadujeme

  • Min.SOU
  • technického směru ( mechanik strojů, zámečník,obráběč kovů, klempíř ), praxe výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti, finanční ohodnocení až do výše 24 000 Kč + zaměst.benefity: mimořádné odměny, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, svačiny zdarma, příspěvky na penzijní připojištění, systém kafeterie
  • peníze na volný čas a zdraví zaměstnanců ve výši 6 000 Kč/rok, příspěvek na dopravu nad 40 km z místa bydliště
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 46900411)
Odpovědná osoba Petra Varačková
Číslo nabídky 2674