Řadit /
seznam
na mapě
Vymazat filtr

Společnost AGF Food Logistics, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

Administrativní pracovník

místo působnosti Praha - Ruzyně

AGF Food Logistics a. s. – společnost zabývající se dopravou potravin, hledá pro své depo v Praze Ruzyni vhodného kandidáta.

Pracovní náplň

  • Vedení svěřené administrativy, práce s webovou aplikací
  • práce s dodacími listy a jejich zadávání do systému.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • mzda 21 tisíc hrubého
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jednosměnný provoz
  • Další firemní benefity
  • Kontakt: Petr Novák tel. 606 772 171
  • V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.
pracovní vztah pracovní smlouva
úvazek práce na plný úvazek
požadované vzdělání Úplné střední všeobecné vzdělání
společnost AGF Food Logistics, a.s., Kostelec 60, Kostelec (Ič 24151114)
odpovědná osoba Kateřina Špačková
číslo nabídky 2672