Společnost Fatra, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici

OPERÁTOR SKLADU HYDROIZOLAČNÍCH FOLIÍ PRO REGION STŘEDNÍ ČECHY

Místo Praha

Pro sklad izolačních fólií v Praze hledáme operátora skladu.

Pracovní náplň

  • zajišťování manipulace se zbožím na paletách (nakládka a vykládka);
  • vychystávání expedičních zásilek dle požadovaných rozpisů;
  • práce s informačním systémem SAP k zajištění logistických dokladů;
  • jednání se zákazníky (přijímání objednávek, prodej a odběr zboží);
  • práce s uživatelskými programy (Word, Excel)

Požadujeme

  • výuční list;
  • ŘP sk. B, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou;
  • uživatelská znalost práce na počítači;
  • samostatný a zodpovědný přístup k organizaci práce, fyzická zdatnost.

Nabízíme

  • perspektivu osobního rozvoje a seberealizaci v přední plastikářské výrobní společnosti;
  • výhody sociálního programu Fatra, a.s. a koncernu Agrofert;
  • místo výkonu práce: Praha;
  • nástup: dle dohody.
Požadované vzdělání Střední odborné vzdělání s výučním listem
Společnost Fatra, a.s., Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla (Ič 27465021)
Odpovědná osoba Adéla Mořická
Číslo nabídky 2065