Company PENAM, a.s. is hiring for job vacancy

ŘIDIČ/KA

Location České Budějovice

Převzít na expedici pečivo, rozvést ho zákazníkům, vrátit se s prázdnými přepravkami na pekárnu a s čistou hlavou jít po práci domů. To je ve zkratce práce řidiče, kterého rádi přivítáme na pekárně v Českých Budějovicích.

Job Description

  • Jedná se o ranní rozvoz pečiva, takže se vyráží velmi brzy. Zato jsou ale prázdné silnice a brzy se chodí domů. Budete mít danou svou linku, takže budete dobře vědět, co Vás čeká. Naložíte pečivo, mrknete na dodací listy a rozvezete zboží do obchodů. Zpátky přivezete prázdné přepravky a je hotovo. Auta máme zánovní a pravidelně servisovaná, takže se nemusíte bát, že byste musel dělat mechanika.

What we require

  • Bez řidičáků to prostě nepůjde. Na některá auta nám stačí béčko“, ale kdybyste měl „céčko a platný profesák“, tak budeme nadšení, protože i takové vozy najdete v naší flotile. Jakou máte školu, je nám celkem jedno, zato bychom chtěli, abyste měl už nějakou praxi za volantem. Určitě byste měl být spolehlivý a také by Vám neměla chybět trocha fyzické zdatnosti. Občas možná zaskočíte za některého z kolegů, takže se bude hodit i časová flexibilita.

What we offer

  • Především smysluplnou práci a za ní peníze. Také fajn kolegy, vstřícné šéfy a zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy. Kromě toho pro Vás máme stravenky v hodnotě 110 Kč, nejčerstvější pečivo přímo z pece, pracovní oblečení, které Vám budeme i prát, po roce ve firmě týden dovolené navíc a další benefity.
Type of Contract pracovní smlouva
Workload práce na plný úvazek
Education Requirement Střední nebo střední odborné vzdělání bez maturity
Company PENAM, a.s., Cejl 38, Brno (Ič 46967851)
Responsible person Nicol Červencová
Offer Nr. 4038