Rekordního Sporťáčka tuto sobotu podpořili Jágr, Hnilička, Spilková a další hvězdy sportovního nebe

12. 9. 2017
AGROFERT je generálním partnerem největšího náborového sportovního festivalu “Sporťáček” a tuto sobotu se ve Sportovním areálu Hamr-Bráník uskutečnila další zastávka.

Bezmála 13 000 návštěvníků, množství nejrůznějších sportů, závody na překážkové dráze Ninja Race, tanec s novými postavičkami i největší hvězdy českého sportu. 
Sedmý ročník byl plný hvězd, a to doslova. Dopoledne přišel děti podpořit akrobatický letec Martin Šonka, rychlostní kanoisté Josef Dostál a Martin Fuksa, odpoledne zase hokejista Milan Hnilička, tenista Radek Štěpánek, golfistka Klára Spilková, beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová, oštěpař Jan Železný a další. Nejvíce se děti těšily na legendu českého hokeje Jaromíra Jágra. Všichni do jednoho se shodli, že nečekali tak velké množství sportů a pochvalovali si celkovou velikost areálu. 

Praha byla druhou poprázdninovou zastávkou. Festival se v letošním roce ještě objeví v Brně (16. 9.), v Plzni (23. 9.) a svou miniverzi festivalu poprvé představí v Litvínově (28. 9.).