Agrofert představil na Podzimním Zemědělci semínkový kvíz

8. 10. 2018
V Lysé nad Labem návštěvníky zaujala nabídka volných pracovních míst v koncernu AGROFERT a také interaktivní semínkový kvíz

Podzimní Zemědělec probíhal spolu s celostátní výstavou hospodářských zvířat Náš chov v prvním říjnovém týdnu. Převážně zemědělské a potravinářské firmy vystavovaly v Lysé nad Labem své výrobky, hospodářská zvířata a zemědělskou techniku. Agrofert se tentokrát vydal na výstaviště prezentovat nejen své zemědělské společnosti a jejich produkci, ale také nabídku volných pracovních míst a nečekaný zájem vzbudil interaktivní  semínkový kvíz.

Triticale, pšenice, oves nebo lněné či konopné semínko? Troufnete si říct, že byste rozeznali všechna semínka obilnin a luštěnin, která rostou na našich polích? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, na Podzimním Zemědělci si své znalosti ověřovali všichni návštěvníci, kteří procházeli kolem HR Pointu koncernu Agrofert. Podle našich kolegů personalistů se úspěšnost pohybovala na zhruba 60%, ale stoprocentní byla naopak pozornost o prezentované zemědělské společnosti, kterou soutěž vzbudila.  

Podzimní Zemědělec nezapomínal ani na milovníky dobrého jídla, pro které byl připraven Gastrofestival. Obdivovatelé hospodářských zvířat mohli zase po celou dobu výstavy sledovat šampionáty skotu.